Молодь Церкви Воскресіння

Про нас

Ласкаво просимо на сайт молоді церкви «Воскресіння»!

Хто ми?

Наша спільнота об’єднує молодих людей різного віку, різних професій та сфер діяльності в дружну церковну сім’ю з однією метою – славити нашого Творця!

Що нас об’єднує?

Ми віримо у спасительну любов нашого Господа Ісуса Христа і прагнемо свідчити про Нього не лише своїми словами, але і всім своїм життя! Ми хочемо ділитися радістю життя з Богом і звіщати Його Слово, щоб кожна людина, яка хоч раз відвідала наше служіння, отримала відповіді на свої запитання, знайшла багато нових друзів та пізнала Бога.

Наша діяльність

Молодь нашої церкви відвідує притулки, дитячі будинки та інтернати, організовує християнські тематичні і відпочинкові табори, підтримує церковне служіння у місцях позбавлення волі. Ми беремо участь у літературному гуртку, вуличних євангелізаціях, проведенні уроків недільної школи і в багатьох інших проектах. А також прославляємо Бога співом молодіжного хору та групи прославлення. І, звичайно ж, проводимо незабутній час разом, спілкуючись, переглядаючи фільми, організовуючи спортивні та інтелектуальні ігри, пікніки і поїздки!

Сподіваємося, вам сподобається наш сайт! Тут ви зможете дізнатися останні новини з життя молоді, стежити за оновленнями та анонсами подій і проектів!

 

Контакти

Контактні дані