Молодь Церкви Воскресіння

Працюй

Молодіжний хор

Пісня про хрест, про любов, про спасіння, про вічність… Як ми любимо слухати пісні, і як любимо співати!

Пісня – це особлива проповідь. Вона дарує надію, зміцняє віру, розповідає про Бога… Пісня важлива для кожного з нас. Адже це також і особлива молитва, слова якої часто зливаються з нашими найглибшими переживаннями і нам легше висловити їх Небесному Батькові. Піснею ми дякуємо Тому, Хто нас створив і спас, Хто веде нас додому.

“Нехай співом радіють уста мої, бо співатиму Тобі я та душа моя, яку Ти врятував” (Псалом  71:23).

“Радіють співом” і уста молодіжних хористів церкви “Воскресіння”, – втішаючи слух і дух наших вірян. Історія його досить цікава.

“У червні 1994 року у нашій церкві було засновано хор. Це був унікальний колектив. Оскільки наша громада ще не була численною, вік учасників був необмежений. Усі любителі хорового співу: від десятирічних до людей похилого віку, – всі об’єдналися в один колектив. Це був неповторний час єдності церкви та набуття досвіду церковного співу.

З настанням третього тисячоліття кількість молоді церкви “Воскресіння” значно збільшилась. Активно завирували різні галузі молодіжного служіння. Зокрема, молодь почала гуртуватися для організації музично-літературних вечорів, присвячених різним християнським святам. Брали участь у цих заходах усі охочі. Збиралися разом щосереди. Так тривало деякий час, аж доки у жовтні 2004 року на служінні, присвяченому святу жнив, пастор церкви Василь Михайлович  Боєчко дав новий поштовх діяльності цього колективу, “охрестивши” його молодіжним хором. І хоч наші сили ще не відповідали новому статусу, захотілося “закотити рукави” і досягати…

З тих пір почався нелегкий шлях формування складу, пошуку репертуару, здобуття досвіду на власних помилках. Найбільшою проблемою виявилося те, що диригентом і концертмейстером була одна і та ж особа, а також не рівний склад різних партій. Але з Божою допомогою та невідступністю учасників служіння  потихенько будувалося…

“Хто сіє з слізьми, зо співом той жне” (Псалом 125:5)

Хоч з плином років склад змінювався і доводилось долати нові труднощі, все ж відчуваємо над нами Божу руку і бачимо, що потрібні Йому та церкві як колектив. Маємо незмінного і вірного концертмейстера Адріану Стаднік, дочекалися високопрофесійного диригента Лесю Пак, у якої на цей час вже є помічники: Сергій Купіна, Ольвія Юрочкіна і Катя Шляхтовська. Цінуємо кожного, хто свого часу жертвує заради хвали та спільності. Хай благословить Вас Господь!”

Тетяна  Яриченко (перший диригент хору,
яка і сьогодні є великим благословінням і допомогою в роботі колективу)

 

В зібранні молодь служить 2-3 рази на місяць, а також деколи має честь нести таке служіння як спомин смерті Христової.

За свою історію наша співоча молодь з хоровою програмою побувала у таких церквах Львівщини як “Голгофа”, церква у Жовкві, Червонограді, у Волинських церквах Ковеля, Нововолинська, Володимир-Волинська, у Чернівцях та с. Недобоївці на Тернополі. Щороку на свята вони відвідують в’язниці, де їх радо і з зацікавленням приймають. Також у Різдвяні дні хористи тішать колядою хворих та людей похилого віку. З євангелізаційними програмами молодь приїздила у села Грімне, Зимна Вода, Новий Яричів. Двічі наш молодіжний записували для телевізійної програми “Вічне джерело”, ведучим якої є пастор Василь Михайлович Боєчко.

Віримо, що Господь і надалі благословить молодіжний хор церкви “Воскресіння”, надасть йому сили і наснаги завжди приносити благодать тим, хто його слухає.

 

“Я думаю, якщо Бог наділив мене голосом, тоді мій обов’язок – прославляти Його в піснях. А сам хор є для мене великою сім’єю, яка збирається співати для Господа”.

Володя Максимів

 

“Я думаю, що кожен хорист відчуває особливу Божу присутність, співаючи псалми. Мені подобається прославляти Бога співом, а хор дає змогу відчувати себе частинкою великого та могутнього служіння.”

Марія Чердак

 

 

 

Пов'язані новини