Молодь Церкви Воскресіння

Працюй

Відвідини хворих

“Бо Я… слабував…”

Приємно розпочати день, знаючи, що на тебе чекає робота чи навчання, чи якесь служіння. А ввечері, якщо є зібрання, прийти до Божого Дому і побачити рідні обличчя братів та сестер. Та, на жаль, не всіх. Чимало є таких, які не можуть бути на служінні.

І тільки любляче серце нашого Господа здатне цілковито зрозуміти страждання важкохворих, самотніх та немічних людей похилого віку. Саме тому лунає до нас зі сторінок Слова Божого Його святий заклик: “Бо Я… слабував і Мене ви відвідали …” (Мт. 25:35, 36) І найголовніше, що це не просто наказ, це постанова наслідувати Самого Христа. Адже якось Він у Своєму милосерді навідав нас. Зійшовши з Небес, Він присвятив Своє земне життя людям: годував їх,воскрешав, лікував фізично та духовно, а насамкінець, “до кінця полюбивши”(Ів. 13:1), віддав за нас найбільше – Своє життя. “Бо ми Його твориво, створені в Христі Ісусі на добрі діла” (Еф. 2:10). Справді, кого ж наслідувати нам більше, ніж свого Небесного Батька! І як не помогти тим, хто відчуває потребу в нашій підтримці. Скільки ж благословення приносить спілкування, спільна молитва та розрада, адже “…серце радісне добре лікує…” (Пр. 17:22).

Можливо, ми знаємо про таких людей, які не прийняли Бога в своє життя, то ж це – чудова нагода розповісти їм про любов Христа. Адже саме увагою, простою людською підтримкою та допомогою ми найкраще засвідчимо людям про Господа.

Пов'язані новини

    Пов'язаних новин немає

    Пов'язані медіа

      Пов'язаних медіа немає