Молодь Церкви Воскресіння

Приєднуйся

Літні табори

Дата початку - серпень

Ласкаве літнє сонце, свіжий вітерець та канікули – усе сприяє активному і корисному відпочинку!

Уже кілька років поспіль молодь нашої церкви організовує літні наметові табори на Шацьких озерах серед чудової природи Волині. Основною метою табору є духовне зростання, а також активний фізичний відпочинок.

Протягом усього тижня життя табору зосереджене найперше на прославі Бога, вивченні Його Слова і пізнанні Його волі. Вечірні молодіжні зібрання, пісні, ігри, спілкування, походи, активний відпочинок. Тут кожен має можливість отримати відповіді на складні запитання, які ставить сучасне життя перед молодою людиною. Тут ми вкотре усвідомлюємо, що церква – це одна сім’я!

Бог справді діє в серцях молодих людей, які після кожного табору повертаються додому, натхненні Божим Словом і оновлені Його благодаттю.

Якщо ти молодий, сповнений сил і енергії, якщо шукаєш відповіді на важливі питання, хочеш цікаво та корисно провести відпочинок з християнською молоддю – запрошуємо тебе в наш молодіжний табір!

Пов'язані новини

  Пов'язаних новин немає

  Пов'язані медіа

  • 29.08.2013

   Світязь 2013

   Відео ролик з молодіжного відпочинкового палаточного табору на озері Світязь 2013 року. Зйомка та монтаж: Богдан Белінський

  • 27.08.2013

   Світязь 2013

   Вибрані фото з літнього табору Світязь 2013 року

  • Світязь 2012 24.02.2013

   Літній табір 2012

   Ролик про літній відпочинковий молодіжний табір молоді церкви “Воскресіння”. Інтерв’ю молоді. Конкурс талантів. Уривки з життя табору.